Męskie koszule slim fit Koszule taliowane, nazywane też slim fit, na dobre zagościły w świecie męskiej mody. Czy aby na pewno nadają się do każdego typu sylwetki? Artykuł archiwalny
poprzedni artykuł następny artykuł

Męskie koszule slim fit

Koszule taliowane, nazywane też slim fit. Czyli jakie?

Podkreślające sylwetkę, lekko zwężone – jak wskazuje nazwa – w talii.

Dla kogo TAK?

Dla szczupłych panów, zarówno tych o szerokich ramionach (ten krój podkreśli rozbudowane barki i klatkę piersiową), jak i o delikatnej budowie (sprawi, że górna część tułowia wyda się mocniej zbudowana, zdecydowanie dodadzą męskości całej sylwetce).

Dla kogo NIE?

Nie powinni takich koszul nosić panowie korpulentni, szczególnie ci, którzy wyhodowali sobie zauważalny mięsień piwny. W taliowanej koszuli będą po prostu wyglądali niekorzystnie. Puszyści mężczyźni powinni albo wybrać inny fason, albo pomyśleć o ćwiczeniach i diecie.

A co z kolorami?

Fason slim fit świetnie się komponuje z jasnymi, nawet nieco wyzywającymi barwami. Tak, tak, drodzy panowie, musicie przyjąć wreszcie do wiadomości, że róż, żółć czy czerwień to już nie są kolory zarezerwowane dla kobiet. Jasne kolory potęgują efekt podkreślenia szczupłych bioder i wąskiej talii oraz zaznaczenia szerokich barków i uwypuklenia efektów godzin spędzonych na siłowni. Ale spokojnie, jeśli nie jesteście w stanie się przełamać, to ciemne koszule taliowane też znajdziecie bez trudu. Jedno jest pewne: w tym sezonie takie koszule to zdecydowanie męskie modowe must have dla szczupłych facetów.

Proponowane produkty

Kup teraz 48,77
Kup teraz 99,00
Kup teraz 169,00
Kup teraz 27,80
Kup teraz 39,37
Kup teraz 49,86
Kup teraz 27,80
Kup teraz 69,99
Kup teraz 54,98
Kup teraz 99,00
Kup teraz 199,00
Kup teraz 169,00
Zobacz inne oferty

Newsletter