Damskie buty w męskim stylu Kolejna odsłona damskiej szafy w męskim wydaniu. Tym razem proponujemy buty o typowo męskim charakterze. Znajdziecie tu modele w stylu derby, popularne jazzówki czy oxfordy. Artykuł archiwalny
poprzedni artykuł następny artykuł

Damskie buty w męskim stylu

To kolejna odsłona damskiej szafy w męskim wydaniu. Tym razem proponujemy buty o typowo męskim charakterze. Znajdziecie tu modele w stylu derby, popularne jazzówki czy oxfordy.

Na codzień i w karnawale noś…oxfordy!

Śmiało dopasujecie je nie tylko do karnawałowych kreacji, lecz również do codziennych stylizacji. Warto jednak poszaleć i skusić się na model w bardziej ekstrawaganckiej wersji. W tej roli doskonale sprawdzi się błyszczące złoto lub srebro. Dodatki takie jak ćwieki, nity czy brokat również są bardzo pożądane w tym sezonie. Takimi butami z pewnością ożywicie wasz look, a co więcej nadacie mu wyrazistości i odrobinę pikanterii.

Jeżeli jednak skłaniacie się ku klasyce, nie ma w tym nic złego. Wybierzcie czarną lub brązową wersję oxfordów. Warte uwagi są również derby z kilku łączonych materiałów lub kolorów. Możecie zastanowić się również nad modelem wiązanym lub zapinanym na klamry.

Klasyka czy odrobina ekstrawagancji? Wybór konkretnego fasonu pozostawiamy wam. Jedno jest pewne, buty o męskim charakterze na damskich nogach są szalenie modne!

Sprawdźcie nasze propozycje i wybierzcie coś dla siebie!

Proponowane produkty

Kup teraz 79,00
Kup teraz 79,00
Kup teraz 99,99
Kup teraz 199,00
Kup teraz 29,99
Kup teraz 36,99
Kup teraz 139,00
Kup teraz 49,00
Kup teraz 39,98
Kup teraz 155,00
Kup teraz 39,00
Kup teraz 79,00
Zobacz inne oferty

Newsletter